השארת פרטים

לקביעת שיחת ייעוץ:

  עיצוב דירת קבלן

  קניתם דירה חדשה מקבלן? הבניין בו רכשתם דירה עוד בבנייה? כדאי מאוד שתקראו את המאמר הבא: האם ידעתם שאתם יכולים להיעזר בשירותי עיצוב דירת קבלן כאשר רכשתם דירה בבניין שעדיין בבנייה, או אפילו ״על הנייר״? אז כן. בשלב הבנייה, למרות שהדירה עודנה תחת אחריותו של הקבלן שכביכול מכתיב לכם את העיצוב הבסיסי, ניתן להכניס לתמונה מעצב הפנים משלכם יכול להתערב בשלב הבנייה ולשנות דברים מהותיים כמו נקודות חשמל, מים, גז או אפילו קירות כדי שדירת הקבלן שלכם תהפוך בסופו של דבר לדירה האידיאלית לצרכים שלכם. מחפשים מעצב פנים במרכז אשר יוכל להעניק לכם שירות מקיף, תוך התנהלות ישירה עם הקבלן? שוקי מאיר הוא מעצב הפנים האידיאלי עבורכם.  

   

  עיצוב דירה מקבלן

  רכשתם דירת קבלן חדשה, אך בעקבות הצפייה בהדמיה החלטת כי אתם רוצים לבצע את השינוי מראש על מנת שהדירה אכן תתאים לצרכיכם ותגשים את החלום לבית המושלם? מעצב פנים אשר יבצע עיצוב דירת קבלן עוד טרם סיום העבודה הוא הפתרון המושלם עבורכם. על מנת לבחור במעצב הפנים שיבין את הצרכים שלכם, וידע במקביל גם להתנהל מול הקבלן וחברת היזמות, ישנם כמה מאפיינים שחשוב לתת עליהם את הדעת: ראשית, עליכם לשוחח עם בעל המקצוע ולהבין האם יש לו ניסיון בעבודה מול קבלנים טרם סיום הבניה? האם הוא מכיר ואף יוכל להקל על הפרוצדורות הבירוקרטיות? שאלות אלה הן קריטיות בנושא זה על מנת להקל על התהליך באופן מקסימלי. בנוסף, כדאי לחפש המלצות, בין אם ממכרים, חברים, שכנים או בני משפחה, ובין אם מהרשתות החברתיות ומנוע החיפוש אשר מאפשר צפייה בביקורות והמלצות.  

   

  עיצוב פנים דירת קבלן

  על מנת ליהנות באמת מכניסה לבית חדש שמרגיש כאילו נתפר למידותיכם, ישנה עבודה רבה שצריכה להיעשות בדרך. בזכות שוקי מאיר, מעצב פנים מוכר ובעל ניסיון רב של למעלה מ15 שנה בתחום, משפחות רבות נהנו מכניסה לבית חדש מקבלן אשר מתאים לכל צורך וצורך ומותאם בהתאם לדרישות שלהם גם אם מדובר בעיצוב כפרי או עיצוב פנים מודרני.

  בניה וקידום אתרים בניה וקידום אתרים