עיצוב פנטהאוז

עיצוב פנטהאוז הוא דבר מאתגר, מבחינה עיצובית ומבחינה לוגיסטית, לכן מומלץ לפנות אל הסטודיו של שוקי מאיר – אדריכלות ועיצוב פנים, וליהנות משירות מקצועי אשר שם דגש על כל הפרטים הקטנים – ומבטיח את התאמתם בצורה מדויקת לסגנון העיצובי המועדף עליכם. מעבר לכך, צוות הסטודיו שם את הדגש על הצרכים הפרקטיים של כל לקוח ולקוח.

 

עיצוב פנטהאוז – הכירו את העקרונות

על מנת להבטיח את השלמתו של עיצוב פנטהאוז בצורה מרשימה ואיכותית, מומלץ יהיה להכיר את עקרונות העיצוב הייחודי והיוקרתי אשר יכול ללא ספק להעשיר את יומכם וחייכם:

  • שמירה על הבטיחות – כיוון שפנטהאוזים ממוקמים בקומות גבוהות, חשוב להתייחס להיבט הבטיחות. וודאו כי העיצוב כולל מעקות גבוהים אשר ניתן יהיה לעצב בסגנונות שונים ואף לבחור במעקות זכוכית עמידים, בטיחותיים ואיכותיים במיוחד.
  • לא מתפשרים על היוקרה – פנטהאוז מהווה את המקום המושלם ליישומו של עיצוב יוקרתי ומרשים אשר כולל את התוספות המעוצבות ומפנקות אשר יוצרות את האווירה המיוחדת והחדשנית עליה חלמתם מזה זמן כה רב.
  • ירוק זה הכי הכי – שלבו בפנטהאוז גינה חלומית או אדניות אשר יוסיפו מעט צבעוניות לחייכם. מראה מלבב ופרחוני זה ישדרג את המראה של המקום וירומם את הנפש בכל עת.
  • אווירה נינוחה וחדשנית – הכניסו אלמנטים היוצרים תחושה נעימה ומשפחתית כמו קמין או אזור קריאה ורביצה, ותנו לטקסטיל לקחת חלק בלתי מבוטל בחלל.

 

עיצוב פנים פנטהאוזים חדשני ויצירתי בהתאמה אישית

לצד הדגשים שצוינו עד כה, חשוב לא פחות ואף יותר לקחת בחשבון היבטים נוספים – שישפיעו לטובה על עיצוב הפנטהאוז. היבטים אלו כוללים, למשל, את ההתייחסות לגובה ולמזג האוויר, כמו גם לכיווני השמש והרוחות. כך או כך, פניה אל שירותיו של מעצב פנים מקצועי, כמו שוקי מאיר, תהיה הדרך היעילה ביותר להבטיח את תכנונו ויישומו של עיצוב פנים ייחודי בהתאמה אישית ומדויקת לכל העדפה וצורך שלכם. משרדנו שם דגש על ליווי צמוד של הלקוח בכל שלב, אמינות בכל עת ושקיפות לכל אורך התהליך. הנכם מוזמנים ליצור קשר עם שוקי מאיר – אדריכלות ועיצוב פנים, כבר היום באתר או במספר הטלפון 050-2178721.

בניה וקידום אתרים בניה וקידום אתרים